Autres hébergements disponibles du camping

Mobil-Home 3 Chambres Riviera Climatisé 32M² Dimanche/Dimanche

Camping Chadeyron

Disponibilités & Réservation

Services

  • Général
  • Animaux
  • Chambres & Couchages
  • Cuisine & Sanitaires
  • Nettoyage
  • Equipement intérieur
  • Equipement extérieur
  • Sécurité & parking

Avis clients*

8,93 /10
2 avis au total
Filtrer par type de séjour :
Trier par langue :
  • Français
  • Néerlandais
Avis affichés par ordre chronologique
  • 9,5 / 10
    Luc C Posté le 10/09/2025

    Type de séjour : En famille avec bébé(s)

    Hébergement : Mobil-home 3 chambres Riviera climatisé 32m² Dimanche/Dimanche

    Période du séjour : du 17/08/2025 au 24/08/2025

    L'établissement

    le calme, le mobilhome très bien, la piscine et les jeux pour les enfants.

    Avis sur l'hébergement

    bien équipé, quasiment neuf, bien situé au calme en haut du camping

  • 7,5 / 10
    Nynke W Posté le 05/08/2025

    Type de séjour : Gezin met tiener(s)

    Hébergement : Mobil-home 3 chambres Riviera climatisé 32m² Dimanche/Dimanche

    Période du séjour : du 20/07/2025 au 03/08/2025

    L'établissement

    Ons verblijf op camping Chadeyron was ouderwets ontspannen. Naast het mooie weer hielp daar de gemoedelijkheid en rustige ligging van de camping aan bij. Ook de met tentzeil overdekte veranda was fantastisch. Tot slot was het heerlijk dat er een klein restaurant was met een ruim aanbod aan drankjes en beperkte opties om te eten. Wat ons betreft voldoende en heel fijn op avonden waarop we geen zin hadden om uit eten te gaan of bij de caravan te eten. De eigenaren zijn heel lief en behulpzaam en willen alles graag goed doen.

    De glijbaan bij het zwembad werd weinig gebruikt viel mij op. Om het aantrekkelijk te houden kan een wat grotere, spannender baan helpen. En parasols bij het zwembad zou ook fijn zijn. Nu zijn er slechts enkele schaduwplekken. Enkele kritische punten dus, maar overall hebben we ons verblijf als positief ervaren

    Avis sur l'hébergement

    De veranda, met overdekt tentzeil. Dit hield de regen ook goed tegen.

    De stacaravan mag een keer grondig schoongemaakt (de waterkoker lekte met inschenken, omdat hij niet ontkalkt was) en gemoderniseerd worden (bij de wasbak lekte de kraan) en de bedden en uitzet waren ook niet top (bedden met plastic matras, 180 lang, geen schaar of maatbeker in de keuken). De twee roze stoelen om in te hangen vonden wij weinig toevoegen. En het wasrekje was gammel en had zijn beste tijd gehad.

    Avis datés de moins de 3 ans et soumis à un contrôle. En savoir plus